نیازمندی های صنعت ساختمان ایران
نیازمندی های صنعت ساختمان ایران

انواع روشویی سنگی و کاربرد روشویی سنگی در ساختمان

امروزه طراحی دکوراسیون در خانه به بخش مهمی از آن مبدل شده است. طراحی خاص و شیک سرویس بهداشتی و حمام نیز از این قبیل به حساب می آید. استفاده از انواع روشویی سنگی خاص و شیک، زیابیی چشم نوازی به سرویس بهداشتی و حمام منزل شما می دهد. شاید در ابتدا هزینه بیشتری با خرید روشویی سنگی بپردازید، اما داشتن یک سرویس بهداشتی و حمام لوکس و زیبا ارزش بیشتر هزینه کردن را دارد. روشویی سنگی با تنوع  مدل های گوناگون میتواند به راحتی نظر مشتریان گرامی را جلب نماید.

معرفی انواع روشویی سنگی

روشویی سنگی معمولا توسط شرکت های مختلف و با نمونه های متفاوت و طراحی های متفاوت تولید می شود که از این جمله می توان به مجموعه ی تولیدی روشویی سنگی با برند سن سینک اشاره کرد که تخصصی ترین مجموعه ی تولید روشویی سنگی در ایران به شمار می رود. که بسته به نوع کاربری آنها، در جای مورد نظر استفاده میشوند اما به طور کلی روشویی سنگی را میتوان به عناوین زیر تقسیم بندی کرد:

روشویی سنگی لبه برجسته

یکی از معمولی ترین انواع روشویی سنگی، روشویی لبه برجسته می باشد که برروی کابینت خود قرار میگیرد و لبه آن ازسطح کابینت بالاتر است . در این این نوع روشویی ها معمولا از سنگ کوارتز، استفاده میکنند سنگ کوارتز سخت ترین و سرشارترین مواد در طبیعت است. از ویژگی های آن این است که از گرانیت محکم تر بوده ونیازی به درزگیری ندارد. از دیگر مزایای آن مقاومت  در برابر رطوبیت ،لکه و باکتری ها می باشد . این ماده دارای رنگ ها و طرح های مختلفی می باشد.

روشویی سنگی بدون لبه

دراین نوع روشویی گودی و لبه سنگ در درون کابینت قرار می گیرد. معمولا در این مدل از سنگ گرانیت استفاده میشود . گرانیت زیابیی خاص و فوق العاده ای دارد  و طرح ها و رنگ های متنوع موجود می باشد که همین دلیل باعث محبوبیت سنگ گرانیت می باشد.

کاربرد روشویی سنگی جلو آمده و یا تمام برجسته

این نوع روشویی جزئی از یک کابینت است و بر لبه جلویی کابینت قرار می گیرد و مناسب فضاهای کم است. معمولا این مدل در مکان های تجاری کاربرد بیشتر دارد و بیشتر از سنگ گرانیت برای این مدل استفاده میشود.

روش این نوع روشویی ها  نیاز به کابینت و یا  قطعه اضافه ندارد و به دیوار فیکس میشود روشویی هایی که بدون نیاز به  کابینت و مستقیما به دیوار فیکس می شوند. این کابینت ها فضای زیادی نمی گیرند و از زیر آنها به خوبی می توان استفاده کرد.

پر کاربرد و محبوب؛ روشویی سنگی  پایه دار

ازمتداول ترین نوع  روشویی می باشد که  که برای نگه داشتن روشویی از یک پایه نگهدارنده هم استفاده می شود.دراین نوع روشویی از سنگ مرمر یا گرانیت استفاده میشود که به صورت تما سنگ  به کار برده میشود. که باعث زیبایی ولوکس بودن سرویس بهداشتی شما میشود.

چنین روشویی هایی، آپشنی برای پنهان کردن لوازم حمام و دستشویی در اختیارتان نمی گذارد. اما حتی این عامل نیز باعث نمیشود روشویی های پایه دار بکل محو شوند، بلکه برعکس محبوبیت آنها را نیز افزایش می  یابد. روشویی های پایه دار تنوع بسیار زیادی در طراحی دارند.

روشویی سنگی صفحه ای از محبوب ترین انواع روشویی

این روشویی  کوچیک و ظریف می باشد  که بسیارمتناسب برای استفاده در فضاهای عمومی و شرک ها می باشد  بیشتر در این  روشویی سنگی از لمینت استفاده می شود . لمینت  ها  معمولا قیمت معقول و مناسبی دارد و هزینه زیادی در برندارد لمینت را به راحتی میتوان تمیز کرد و در برابر نفوذ آب مقاوم است همچنین لمینت در طرح ها و اندازه های مختلف  موجود می باشد.

رو شویی سنگی  کاسه ای

ابن نوع روشویی سنگی نساز به کابینت برای اتصال ندارد و  ولی بر روی سطح آن تعبیه می شود  و هیچ قسمت از روشویی در درون کار قرا نمیگیرد . معمولا از بهترین نوع سنگ ها برای  این مدل استفاده میشود . چون تمام روشویی بیرون کار قرار میگیرد سعی میشود از نمونههای فانتزی و شیک استفاه شود تا بتوان طراحی لوکس وزیبایی  به سرویس و حمام منزل بدهد.

چنانچه برای اجرای روشویی  ساختمان خودبه دنبال تیم اجرایی هستید، می‌توانید همینجا سفارش خود را ثبت کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *