نیازمندی های صنعت ساختمان ایران
تماس بگیرید
شماره آگهی: 4346
نیازمندی های صنعت ساختمان ایران
پوشش ضد حریق کابلهای الکتریکی KBS

توضیحات آگهی

ترکیبات پوشش KBSشاملرزین های ترموپلاستیکی بر پایه ی آب، فیبر های غیر قابل احتراق غیر آلی، پرکننده ها، رنگدانه ها و مواد شیمیایی ضد حریق مختلف می باشد.
لازم به ذکراست هنگام وقوع آتش سوزی و انتقال حجم زیاد حریق از طریق کابل های برق ، ایجاد شرایط لازم برای جلوگیری از توسعه حریق و کاهش خسارات جانبی و مالی موضوعی بسیار جدی و حائز اهمیت است. بر مبنای مبحث سوم مقررات ملی ساختمان ، طراحی راه های ارتباطی نظیر محل عبور کابل های برق بگونه ای باشد که از گسترش حریق در آنها جلوگیری شود. لذا چنانچه بتوان عایقیرا بر روی کابل های برق اجرا نمود تا در طی مدت زمان مشخص، از انتقال شعله آتش به دیگر نقاط کابل جلوگیری نماید، کار بسیار ارزشمندی صورت پذیرفته است.
این پوشش ها معمولا با ضخامت2.3 میلی متر اجرا شده و کابل ها را در برابر حریق حفاظت مینمایند. این مواد هنگامیکه در معرض حرارت قرار می گیرند به علت وقوع واکنشهای شیمیایی، فرایندیگرماگیر ایجاد کرده و گازهای خنک کننده ای آزاد نموده و با حرارت مقابله می کند که این گاز خنک کننده باعث ایجاد تاثیر بازدارندگی آتش و جلوگیری از پخش و سرایت آن می شود. در ضمن در هنگام مواجهه با حریق یک لایه عایق زغالی تولید می شود که این ضخامت تقریبا تا 2 برابر مقدار اولیه رنگمی باشد.
از دیگر محاسن استفاده از این محصول میتوان به انعطاف کابل پس از ایجاد پوشش ، مقاومت بالای این پوشش در شرایط آب و هوایی نامساعد همچون رطوبت بالا و یا نور شدید خورشید و همچنین طول عمر بالای این محصول اشاره کرد.
این محصول عاری از هر گونه گاز سمی بوده و کاملا سازگار با محیط اطراف چه در حالت اجرا و چه در حالت مواجهه با حریق می باشد.
محصول KBS همچنین دارنده ی استاندارد ها و تاییدیهذیل می باشد:
دارنده تاییدیهFM
DIN EN ISO 14001استاندارد سازگاری با محیط زیست
DIN EN ISO 9001استاندارد مدیریت کیفیت
تست حریق بین المللی(قابلیت اشتعال کابل ) IEC 60332
میزان پوشش دهی این محصول 3 کیلوگرم بر متر مربع با ضخامت تقریبا 2.3 میلیمتر میباشد که بوسیله قلم مو بر روی سطوح قابل اجرا میباشد.

نیازمندی های رایگان صنعت ساختمان کشور

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پوشش ضد حریق کابلهای الکتریکی KBS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *